Zapamiętaj sobie, dzisiaj jest Dzień Kobiet

Drodzy Państwo,

Niech ten tydzień minie nam w ULTW pod znakiem Dnia Kobiet. Dzisiaj Panie otrzymały od Panów z ULTW życzenia, Pan Lucjan po zajęciach gimnastycznych każdej z koleżanek ofiarował tulipany – w tym coraz trudniejszym do zniesienia czasie, takie drobne gesty serdeczności przynoszą radość i uśmiech. Za to możemy być sobie wdzięczni!

W tym tygodniu w ULTW

WTOREK:

Tradycyjnie o godz. 9:00 gimnastyka z Agnieszką Buciorą na Zoom

ŚRODA:

Z cyklu znalezione sieci polecamy…

Wizytę w Muzeum Niepodległości. Od dzisiaj w Internecie jest dostępna wystawa pt. Antoni Radziwiłł oraz Jego epoka”. Proszę zajrzeć pod ten link: Wystawa “Antoni Radziwiłł oraz jego epoka w listach żony i córek” w Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918–1919. Realizacja Skanowanie.XYZ

 

CZWARTEK:

17:30 Wykład ogólny poprowadzi p. Wioletta Turkowska- Kucharska z Uniwersytetu Wrocławskiego. Pani doktor wydała niedawno swoja książkę doktorską nt pozycji zawodowej kobiet. To ciekawy materiał do dyskusji. Zapraszam bardzo serdecznie

 

PIĄTEK:

13:00 kawiarenka Seniora na Zoom z rebusami przygotowanymi przez Zespół Pracownic lubońskiego ośrodka Senior+

Materiały do zajęć na stronie ULTW oraz w COP

OGŁOSZENIE DODATKOWE

  1. Kto chętny na naukę J. niemieckiego on-line? Zbieram grupę min 3 osób do wspólnej nauki na poziomie podstawowym + (nie od przysłowiowego 0). Zgłoszenia proszę do mnie kierować osobiście.
  2. Nasz ULTW jest partnerem w projecie UAM. Każdy z nas otrzymał na adres domowy ankiety projektowe. Proszę o ich wypełnienie i odniesienie do COP. Dzięki temu możemy wziąć udział w wykładach z tego projektu. Wypełnienie ankiety nie zobowiązuje nas do niczego. Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo pod tym linkiem: (Ko)labolatorium UAM | Uniwersytet Luboński Trzeciego Wieku (ultw.pl)

Wszelkiej pomyślności,

mt