Szkolenie nie w COP, ale w domu z Internetem

Szanowni Państwo!senior komp
1. W trosce o Państwa zdrowie z uwagi na niebezpieczny rozwój koronawirusa w Polsce nie możemy spotkać się w sobotę (17 października) z informatykiem w Centrum Organizacji Pozarządowych w Luboniu ul. Sikorskiego 3
2. O wykładach i naszych bieżących sprawach będziemy szanowne studentki i drogich studentów informować na bieżąco SMSem lub mailem oraz przez naszą stronę internetową www.ultw.pl .
3. Wykłady będziemy prowadzić systemem zdalnym tzn. przez internet. Prosimy sprawdzić czy wasze komputery mają sprawną kamerę?
4. Studentki i studenci , którzy nie mają możliwości wysłuchania wykładu na żywo przez internet będą później zapraszani do Centrum Organizacji Samorządowych i tam będzie można zobaczyć i usłyszeć wykład wyświetlany na ekranie. Wykłady będą rejestrowane elektronicznie.
5. Uczymy się w Internecie. Wszyscy , którzy zgłosili się na sobotnie spotkanie z informatykiem dostaną na maila link do uruchomienia naszego zdalnego kontaktu. Pierwsze próby naszego połączenia będą bez wykładowcy, ale będzie Pan informatyk przekazywał instrukcje przez telefon tym , którym ta pomoc będzie potrzebna.